12
wrz

W dniach 8-9 września 2017 juniorzy Wiertmetu uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej, który rozegrany został w Zamościu.

 

W walce o medale nasi zawodnicy wygrali z zespołem PMOS Busko-Zdrój 33:14. Po emocjonującym meczu zwyciężyli gospodarzy MKS Padwa Zamość 23:22. Ze zwycięzcą turnieju, drużyną PGE Vive Kielce, po ambitnej walce ulegli jedną bramką 24:23.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik naszego klubu Michał Liana, który otrzymał od organizatorów nagrody rzeczowe. Z rąk Prezydenta Zamościa nasza drużyna otrzymała srebrną Buławę Hetmańską, pamiątkowe medale i dyplom.

Zespół wystąpił w składzie: Krzysiek Kość, Michał Liana, Miłosz Karp, Michał Knapik, Patryk Syrociak, Paweł Nowak, Michał Piątek, Damian Klocek, Maciek Mendowski, Kuba Gorzkowicz, Artur Gogola, Mateusz Grzegorczyk, Kasper Kosiba. Trenerzy: Wojciech Bajorek, Fabian Szarowicz.

P9090565

UKS Wiertmet
2017© naszbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.