13
lis

Tomasz Pociecha z Krygu wygrał tegoroczny III „Biecki Bieg Służb Mundurowych i nie tylko”. W tym roku okazał się bezkonkurencyjny na trasie biegu.

Tomasz Pociecha to niekwestionowany zwycięzca tegorocznego Bieckiego Biegu Służb Mundurowych i nie tylko”. Trasę liczącą 10 km pokonał w czasie 34 min. 31 sek. Na drugim miejscu bieg ukończył Grzegorz Rosłoński z Gorlickiej Grupy Biegowej z czasem 38 min. 14 sek. Trzecie miejsce przypadło Marcinowi Górce z czasem 38 in. 16 sek. Łącznie w biegu wystartowało 82 zawodników.

Jak pokazują wyniki, Tomasz Pociecha – zwycięzca ubiegłorocznej edycji biegu – pokonał trasę z blisko 4 minutowym zapasem nad drugim zawodnikiem. Od samego startu kontrolował sytuację. Nie dał się wyprzedzić pozostałym zawodnikom, ba nie dał się nawet im zbliżyć chociażby na kilkanaście metrów.

Tekst: Grzegorz Rybczyk, Fot: Grzegorz Rybczyk, Paulina Jodłoś
2017© naszbiecz.pl; Projekt: Maciej Mańka